Viečiūnų savarankiško gyvenimo namų gyventojai gilino žinias apie Lietuvos istoriją

DSCF2481DSCF2484

Viečiūnų savarankiško gyvenimo namų gyventojai

gilino žinias apie Lietuvos istoriją

2016 m. kovo 2 d. Viečiūnų savarankiško gyvenimo namų gyventojai ir Vaikų dienos užimtumo centro vaikai susirinko į bendrą renginį, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Šventinėje viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą“ savarankiško gyvenimo namų gyventojai savo turimomis žiniomis rungėsi su Vaikų dienos užimtumo centro vaikų komanda.

Viktoriną sudarė dvi dalys: klausimai iš Lietuvos istorijos ir kryžiažodis apie garsius mūsų tautiečius. Paaiškėjo, kad vaikų žinios apie Lietuvos istoriją buvo geresnės ir jų komanda laimėjo pirmąją rungtį. Tačiau kita komanda buvo pranašesnė sprendžiant kryžiažodį „Įžymūs Lietuvos žmonės“. Vyresniajai kartai buvau labiau žinomi, tokie žmonės kaip garsus lietuvių alpinistas, Lietuvos himno autorius, Pirmosios lietuviškos knygos autorius.

Gyventojai labai džiaugėsi susitikimu, nuoširdžiai dėkojo už renginį. Sakė, kad buvo smagu prisiminti tai ką žinojo, bet jau buvo primiršę. Kryžiažodžių mylėtoja Milda taip pat džiaugėsi pagilinusi žinias, praversiančias individualiai užsiimant savo didžiausiu pomėgiu.

Vaikų dienos užimtumo centro vaikai surengė piešinių parodėlę skirtą Lietuvos laisvei. Susitikimo pabaigoje dideliu plakatu parodėme, kad mes visi mylim Lietuvą. Vaišindamiesi pyragu diskutavome apie susitikimą, įdomiausius viktorinos klausimus, savarankiško gyvenimo namų gyventojai išreiškė norą dažniau susitikti ir kartu minėti įvairias šventes.