Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 152160651

SPECIALIOSIOS SOCIALINĖS PASLAUGOS

Centras teikia bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas.

Specialiosios socialinės paslaugos yra visuma paslaugų, teikiamų asmeniui (šeimai). Specialiosios paslaugos skirstomos į socialinę priežiūrą ir socialinę globą. Socialinė priežiūra yra visuma paslaugų, kuriomis asmeniui (šeimai) teikiama kompleksinė, bet nuolatinės specialistų priežiūros nereikalaujanti pagalba. Paslaugų teikimo dažnumas priklauso nuo konkrečios paslaugos ir nuo individualaus asmens (šeimos) tos paslaugos poreikio.

 

Centras teikia šias socialinės priežiūros paslaugas:

  • Pagalba į namus – teikiamos asmens namuose paslaugos, padedančios asmeniui (šeimai) tvarkytis buityje.
  • Socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas – teikiamos paslaugos asmenims (šeimoms) dienos metu, siekiant palaikyti ir atstatyti savarankiškumą, atliekant įvairias visuomeniniame ar asmeniniame (šeimos) gyvenime reikalingas funkcijas.
  • Apgyvendinimas savarankiško gyvenimo namuose – namų aplinkos sąlygų ir reikalingų paslaugų suteikimas asmenims (šeimoms), kuriems nereikia nuolatinės, intensyvios priežiūros, sudarant jiems sąlygas savarankiškai tvarkytis savo asmeninį (šeimos) gyvenimą.
  • Pagalba globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams – atrankos, konsultavimo bei mokymų organizavimo paslaugų teikimas suteikiant žinių ir kompetencijų, reikalingų auginant globojamus (rūpinamus) ir įvaikintus vaikus.

 

Socialinė globa yra visuma paslaugų, kuriomis asmeniui (šeimai) teikiama kompleksinė, nuolatinės priežiūros reikalaujanti pagalba.

Centras teikia šias socialinės globos paslaugas:

  • Dienos socialinė globa ir slauga asmens namuose -visuma paslaugų, kuriomis asmeniui, turinčiam sunkią negalią, teikiama nuolatinės priežiūros ir slaugos reikalaujanti pagalba dienos metu.

 

Skip to content