Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 152160651

Teisės aktai:

Informacijos apie pažeidimus Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centre teikimo tvarkos aprašas (toliau – Aprašas) nustato informacijos apie Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centre (toliau – Centras) galimai rengiamus, padarytus ar daromus pažeidimus teikimo, informacijos apie pažeidimus priėmimo Centre veikiančiu vidiniu informacijos apie pažeidimus teikimo kanalu (toliau – vidinis kanalas), jos vertinimo ir sprendimų priėmimo tvarką.

Centre gauta informacija apie pažeidimus priimama, registruojama, nagrinėjama ir asmenų, teikiančių informaciją apie pažeidimą, apsaugos priemonės užtikrinamos vadovaujantis Pranešėjų apsaugos įstatymu, kitais teisės aktais ir šiuo Aprašu.

Asmuo, teikiantis informaciją apie pažeidimą, Centre ją gali pateikti vienu iš šių būdų:

  • tiesiogiai atvykęs pas Kompetentingą subjektą adresu Veisiejų g. 17, Druskininkai;
  • atsiųsti informaciją Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro elektroninio pašto adresu  jurgita.simoniutiene@druskininkuspc.lt;
  • informuoti telefonu +370 687 35 908;
  • atsiųsti pranešimą paštu adresu Veisiejų g. 17, Druskininkai; Siunčiant pranešimą paštu, po Centro pavadinimu, turi būti nurodoma žyma „Kompetentingam subjektui asmeniškai“.

PRIMENAME, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį. Už tokius veiksmus teisės aktais numatyta atsakomybė.

Skip to content