Pagalba moterims, išgyvenančioms krizinį nėštumą

Kovo mėnesį įvyko Druskininkų savivaldybės specialistų, socialinių darbuotojų ir VšĮ „Krizinio nėštumo centro“ bendras susitikimas dėl pagalbos teikimo galimybių moterims ir šeimoms, išgyvenančioms krizinį nėštumą. Susitikime pristatyta centro teikiama pagalba, pasidalinta patirtimi, aptartos bendradarbiavimo priemonės. Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centras ir VšĮ ,,Krizinio nėštumo centras“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

VšĮ „Krizinio nėštumo centras“ yra ne pelno siekianti organizacija, įkurta padėti moterims išgyvenančioms neplanuotą, krizinį nėštumą, o taip pat moterims ir šeimoms, kenčiančioms po kūdikio netekties dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo ar aborto. Neplanuotas nėštumas tampa krize, kuomet besilaukiančiai moteriai trūksta emocinio palaikymo iš artimiausios aplinkos, kai kyla santykių problemos, materialiniai, finansiniai sunkumai, kuomet bijomasi tapti vieniša mama. Centras nemokamai suteikia moterims tuo metu taip reikalingą emocinę, psichologinę, materialinę, socialinę pagalbą.

Visoms moterims, kurios išgyvena neplanuoto nėštumo krizę, Centras teikia šią pagalbą:

•  Individuali socialinė-psichologinė konsultacija

•  Kūdikio kraitelio suruošimas

•  Materialinė, finansinė parama

•  Palaikymas ir palydėjimas nėštumo periodu ir pirmaisiais 2 vaiko gyvenimo metais

•  Ginekologo konsultacija ir echoskopija

•  Teisininko konsultacija

•  Pagalba susirasti laikiną saugią gyvenamąją vietą

• Psichologinė pagalba patyrusioms nėštumo nutraukimą, praradus vaikelį dėl persileidimo ar priešlaikinio gimdymo, išgyvenančioms pogimdyvinę depresiją.

Visa ši pagalba nemokama. Ją teikia profesionalai ir savanoriai. Nuotolinė individuali ir grupinė pagalba teikiama telefonu, elektroniniais laiškais, Skype ar kitomis informavimo priemonėmis.

 Pagalbos galima kreiptis šiais kontaktais:

El. paštas: pagalba@neplanuotasnestumas.lt

Tel. 8 603 57912

www.neplanuotasnestumas.lt

Atgal
Pirmyn
Pakeisti teksto dydį