Bendradarbiaujame su lopšeliu–darželiu „Žibutė“ projekte „Atvirukas su šiluma. Piešiu Jums linkėjimus“

  • Titulinis
  • NAUJIENOS
  • Bendradarbiaujame su lopšeliu–darželiu „Žibutė“ projekte „Atvirukas su šiluma. Piešiu Jums linkėjimus“

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Nešti šilumą, pagarbą seniems žmonėms mokomi ir lopšelio–darželio „Žibutė“, „Voveraitės“ grupės vaikai. Šią dieną darželyje startavo metų projektas „Atvirukas su šiluma. Piešiu Jums linkėjimus“, kuris organizuojamas kartu su Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro dienos socialinės globos (integralios pagalbos) skyriaus socialine darbuotoja Jurgita Šimoniūtiene. Projekto tikslas – turtinti ikimokyklinio amžiaus vaikų emocinę, socialinę, kultūrinę, meninę patirtį ir formuoti vertybinę nuostatą, kaip galima parodyti dėmesį senyviems, ligotiems žmonėms.

Pirmojo susitikimo metu, įstaigos socialinė pedagogė Jolita ir grupės mokytoja Sandra su mažaisiais darželio ugdytiniais aptarė kas yra senatvė, su kokiais sunkumais susiduria seni ligoti žmonės. Vaikai su džiaugsmu sutiko senoliams pagaminti atvirukus gimtadienio, Šv. Kalėdų ir Šv. Velykų progomis. Atvirukus senoliams įteiks Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro dienos socialinės globos (integralios pagalbos) skyriaus darbuotojos.

Atgal
Pirmyn
Pakeisti teksto dydį