“Baisu ir linksma”

Lapkričio 2 d. Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centro Vaikų ir paauglių dienos užimtumo centre įvyko Helovino renginys „Baisu ir linksma“.

Vaikai, dekoravę savo aplinką Helovino atributais – moliūgais, šikšnosparniais, vorais ir kitokiais anapusinio pasaulio simboliais, susirinko pasikalbėti apie baisiausius dalykus, kurie jiems yra nutikę. Vieniems tai buvo prisiminimas apie ėjimą naktį mišku, kitiems – artimo žmogaus liga ar netektis, dar kažkam – patirtas išgąstis, ar bausmės baimė padarius kažką negera, laukiant kontrolinio ir pan. Skirtingos vaikų patirtys parodė, kad jie kiekvienas savaip įsivaizduoja, kas yra blogai, skaudu, liūdna, baisu. Kiekvienas savaip blaško liūdesį, atsikrato baimės.

Ir nors sakoma, kad geriausiai viską gydo laikas ir juokas, apie savo nesmagias patirtis kalbėję vaikai skirtingai reagavo į draugų pasakojimus, neskubėjo šaipytis ar juokauti, bet dažniau pritardavo ir užjausdavo.

Tik pradėjus kurti moliūgines kaukes rimtį ir įsijautimą pakeitė atsargios šypsenos, juokingi komentarai ir linksmi kaukių išraiškų palyginimai.

 

fotikas 418 fotikas 420 (1)